logo
photo
068 523-99-42, 068 523-99-45
ЦІЛОДОБОВО


Як вибрати пам’ятник?

Перед тим, як замовляти пам’ятник потрібно, щоб Ви подумали і відповіли собі на декілька запитань:

  • На який термін встановлюється пам’ятник?

Пам’ятник може бути тимчасовим, коли, наприклад , планується, що на цьому місці з часом будуть підпоховані й інші члени родини, і в подальшому пам’ятник буде замінюватись.

Чи пам’ятник ставиться «назавжди» і має бути максимально довговічним.

  • На яку суму Ви розраховуєте?

Ціни на пам’ятники різняться в залежності від матеріалу,  складності виконання самого пам’ятника та його подальшого встановлення.

Для того, щоб зекономити можна відмовитись від складної ручної обробки обеліску, а зупинитись на типовій  стелі. Але не слід економити на матеріалі, з якого буде виготовлено Ваш пам’ятник і підготовці фундаменту для його встановлення,  так як така економія може сказатися на його довговічності.

  • Які були останні побажання померлого, який пам’ятник він міг би вибрати?

Під час вибору пам’ятника бажано враховувати волю самого покійного, а також його оточення, враховувати його віросповідання, смаки і побажання.

Це стосується і вибору символів та написів на  пам’ятнику.

Бажано, щоб перед замовленням пам’ятника Ви всі ці питання ретельно обміркували.

  • Яке зображення Ви хочете розмістити на пам’ятнику?

Потрібно вибрати фотографію для портрету, яка б викликала у Вас світлі спогади і разом з тим подобалась за життя  і самому померлому.

Бажано, щоб фотографія була гарної якості з чіткими рисами обличчя.

На пам’ятнику можливо розмістити не тільки портрет, але і  картини будь-якого змісту як релігійної, так і життєвої тематики, а можливо взагалі відмовитись від будь-яких зображень,  обмежившись лише ім’ям померлого та датами його життя.

  • Чи хочете Ви прикрашати пам’ятник додатковими аксесуарами?

Бажано визначитись чи будете Ви додатково ставити вази, лампади, лавочки, чи будете Ви ними користуватись, чи доцільно їх взагалі встановлювати.

Таким чином, до замовлення пам’ятника потрібно підходити ретельно і зважено, враховуючи побажання і смаки як самого померлого, так і його близького оточення, щоб монумент дійсно став Пам’ятником близькій Вам людині.